Hırsız alarmı:
Navtecs hırsızlara karşı alarm sistemi ile iş yerinizi koruma altına alarak iş yerinizde yaşanabilecek hırsızlıklarda dahili ve harici sirenler yüksek desibel sesleriyle devreye girerek çevreye ikaz sesi yayar. Ayrıca iş yerinizin açılış ve kapanış durumlarında iş yerinizin kim tarafından ve hangi saatte açıldıına dair anında size SMS olarak bildirilir. Bu şekilde iç ve dış tehditlere karşı NAVTECS her zaman önlem alarak emeklerinizi koruma altına alır. Alarm anında 7/24 alarm takip merkezimize gelen sinyaller neticesinde size ve kolluk kuvvetlerine bilgi verilir. Böylece iş yeriniz 7/24 NAVTECS alarm takip merkezi ile koruma altındadır.
Yangın alarmı:
NAVTECS alarm ile iş yerinizde oluşabilecek yangın ve duman durumlarında alarm oluşturur. Belli bir duman yoğunluğu ve ani ısı değişikliğine duyarlı olarak çalışan dedektörler mevcut alarm sistemlerine entegre edilebilir. Bu şekilde iş yerinizde oluşabilecek can ve mal kaybını önleyerek her zaman sizin için korumaktadır. Duman dedektörleri yaklaşık 50-60 m2’lik ve daha fazlası alanları kontrol edebilir. Hepimizin hayatında risk oluşturan yangın durumunda NAVTECS alarm takip merkezine bilgiler göndererek size ve itfaiye birimlerine haber verilerek felaketleri önlemektedir.
Su Baskını:
İş yerinizde oluşabilecek su baskını durumlarında özellikle geceleri sağanak yağmur dönemlerinde, boru patlaması hallerinde iş yerinize gelebilecek maddi zararları önlemektedir. NAVTECS alarm sistemlerine entegre edilebilen son teknoloji su baskın dedektörleri NAVTECS alarm takip merkezine bilgi göndererek uzman operatörlerimiz tarafından size ve gerekli yerlere bilgi verilir.
Panik butonu:
iş yerinizde oluşabilecek hırsızlık, tehdit, soygun, sağlık vb. durumlarında basıldığında NAVTECS alarm takip merkezine bulunduğunuz ortamda belli olmayacak bir alarm sinyali göndererek uzman operatörlerimiz tarafından gerekli birimlere haber verilerek olay yerine yönlendirme yapılır. Kablolu ve kablosuz seçenekleri ile daha kolay kullanım sağlamaktadır.
Gaz Kaçağı:
iş yerinizde olsanız da olmanız da navtecs alarm ile 7/24 sürekli kontrol altında. İş yerinizde oluşabilecek gaz kaçaklarında veya sızıntılarında olası bir felaketi önleyerek patlama, yangın ve zehirlenme ihtimallerinin önüne geçer. Son teknoloji navtecs alarm gaz dedektörleri alarm oluşturarak NAVTECS alarm takip merkezine sinyal göndererek uzman operatörlerimiz tarafından size ve gerekli birimlere bilgi verir.
Kamera sistemleri:
iş yerinizde olsanız da olmasanız da 7/24 HD görüntü kaydı ile ister canlı ister geçmişe dönük kayıttan ce telefonunuzdan ve tabletinizden dünyanın her yerinden izleyebiliriniz.
Alarm izleme merkezi:
Navtecs alarm izleme merkezi olarak 7 gün 24 saat olarak özel eğitimli ve uzman operatörler tarafından alarm sistemlerinden gelen sinyalleri değerlendirerek sizin ve sevdiklerinizin yaşam alanlarını kontrol altında tutarak olumsuzluk durumunda size ve kolluk kuvvetlerine saniyeler içerisinde olay bilgisi verilir. Mesai saati kontrolü olduğu içinde mesai saati dışında iş yerinize gelen çalışanlarınızdan anında haberdar olursunuz. Ayrıca alarm sisteminizin kurulu olduğu iş yerinizin giriş ve çıkışları anında sms yoluyla cep telefonunuza göndererek, iş yerinize olan giriş ve çıkışlardan haberdar eder.

Navtecs Güvenlik Teknolojileri

Sizi Arayalım!

Ad Soyad:

İletişim Numaranız: