Hakkımızda

Navtecs, en güncel teknoloji ürünleri ile akıllı güvenlik ve görüntüleme sistemleri alanında faaliyet göstermekte olup, tek işi güvenliktir.
Alarm izleme ve takip merkezi ile sürekli bağlantıda olup herhangi bir olumsuzluk ve arıza durumunda müşterilerini bilgilendirmekte. İstenilen güvenlik paket seçenekleriyle hırsızlık alarmı, yangın ve duman algılama, gaz kaçağı, ısı kontrolü, su baskını, panik butonu gibi durumlarda alarm izleme ve takip merkezini uyaran sinyallerle saniyeler içerisinde gerekli kolluk kuvvetlerini, ambulans, itfaiye ve doğalgaz ekiplerini olay yerine yönlendirmektedir.
Alanında uzman kadrosuyla Navtecs alarm izleme ve takip merkezinde saniyeler içerisinde abonelerini bilgilendirmektedir. Ayrıca ev veya iş yerleri için açılış ve kapanış sms mesajları anında abonelerine iletmektedir. Navtecs Güvenlik Teknolojileri firmasının tek işi güvenliğiniz olup bu vizyon ile kaliteli ve son teknoloji ürünleri ile sizlere hizmet etmeye devam edecektir. Navtecs, güvenlik kamera sitemleri ile son teknoloji ürünleri kullanılarak sizlere HD 1080p görüntü kalitesi sunmakta. Gece görüş güvenlik kameraları ile hem gecesinde hem gündüzünde kaliteli görüntü kaydı sunmaktadır. Geniş açıya sahip güvenlik kamera sistemlerinde daha az sayıda kamera ile daha geniş alanı görüntü kaydı olarak sizlere sunmaktadır. Bu görüntüleri ister cep telefonunuzdan ister tabletinizden canlı olarak veya geçmiş kayıtlarınızı izleyebilir isterseniz de seçtiğiniz kayıt aralığı olan güvenlik kameralarınızda ki görüntü video kaydını indirebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ve teknolojiyi buluşturarak sizleri güvende tutuyoruz. Tüm zayıf akım işlemlerinde çözüm ortağınız.